NATURALNE ŚWIECE ZAPACHOWE TO WIĘCEJ NIŻ TYLKO OZDOBY

Naturalna świeca z wosku sojowego to naturalny prezent do naszych pomieszczeń, który nie tylko nada im przyjemny, ulubiony zapach, ale również otuli je ciepłym delikatnym płomieniem.

Świece są w każdym domu spełniają różne funkcje. Produkowane z wosku sojowego pięknie pachną i są przyjazne dla Twojego otoczenia jak i dla środowiska. Wosk sojowy otrzymywany jest z nasion soi przeznaczonych właśnie do produkcji świec. Jest to naturalne, bezpieczne dla środowiska źródło, a same świece z wosku sojowego są biodegradowalne. Wytwarzane z roślin świece są absolutnie bezpieczne dla naszego zdrowia, dlatego mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach, w których są dzieci.
Palenie takiej świecy nie emituje toksyn jak w przypadku parafinowych, które jak się okazuje wydzielają do atmosfery wiele trujących związków takich, jak toluen i benzen.

Szkodliwe substancje w zwykłych świecach

Toluen to substancją szkodliwa dla układu oddechowego, krwionośnego, rozrodczego, nerwowego i immunologicznego, nerek, a także wątroby. Może wywoływać podrażnienia oczu i skóry, a nawet uszkodzenia mózgu. Toluen obniża także zdolność uczenia się.
Benzen jest substancją zaliczaną do grupy lotnych związków organicznych i jest substancją rakotwórczą.
Fakt nikt nie wdycha aż tylu oparów z świec dziennie. Starajmy się nie robić tego w małych zamkniętych pomieszczeniach.

To od nas zależy, jakimi substancjami otaczamy się w domach. Miejmy większą świadomość. Oba te produkty świecę sojową i parafinową bardzo dużo dzieli od zastosowania po cenę, fakt sojowa jest droższa, ale roztopionym jej woskiem możesz posmarować suche spierzchnięte dłonie.

Podoba Ci się? Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *