Bionaturalis to naturalna niszowa drogeria, w której znajdziesz wysokiej jakości, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne i ekologiczne i dla wegan.

Nasz sklep z kosmetykami naturalnymi posiada w ofercie starannie wyselekcjonowane produkty naturalne, wegańskie, mineralne do makijażu do pielęgnacji ciała i twarzy, szampony do włosów, kosmetyki naturalne i mineralne do makijażu oraz kosmetyki naturalne dla mężczyzn i wiele, wiele innych ekologicznych produktów.

Ponad 11 letnie doświadczenie w pracy nad kosmetykami naturalnymi sprawiło, że kosmetyki stały się moją pasją, pracą i przyjemnością tworzenia.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą i z pasją tworzę własne produkty. Miałam przyjemność współpracować z topowymi polskimi producentami, testować, certyfikować, wprowadzać je na rynek polski oraz rynki zagraniczne. Zrządzenie losu sprawiło, iż poczułam, że to właśnie mój czas na rozwinięcie skrzydeł a praca z fantastycznymi markami daje mi mnóstwo nowych wyzwań i satysfakcji. Wierzę, że pokochacie je Państwo tak jak ja. Poszukuję marek odpowiedzialnych i uczciwych dbających o środowisko. Produkty, które oferujemy w naszym sklepie są wyselekcjonowane – wolne od konserwantów parabenów, silikonów, sztucznych barwników, sztucznych zapachów PEG-ów.

Przesyłki

Bardzo nam zależy aby produkty zostały Państwu dostarczane w doskonałym stanie. Pakujemy je odpowiedzialnie ab wykorzystać materiały zgodne z ekologią lub recyklingiem. Dokument zakupu dostarczamy drogą mejlową aby zminimalizować zużycie papieru. Chętnie podpowiemy w jakich temperaturach kosmetyki mogą być przesyłane, współpracujemy z odpowiedzialnymi firmami kurierskimi ponieważ liczy się dla nas profesjonalizm i jakość. Zapraszamy!