O markach

Starannie wyselekcjonowane produkty naturalne, wegańskie, mineralne do makijażu do pielęgnacji ciała i twarzy, szampony do włosów, kosmetyki naturalne i mineralne do makijażu oraz kosmetyki naturalne dla mężczyzn i wiele, wiele innych ekologicznych produktów.

Urban Veda - naturalna pielęgnacja skóry

Urban Veda to marka która z uszanowaniem tradycji opracowała kosmetyki w zgodzie z synergią i zasadami ajurwedy, aby dotrzeć do podstawowych potrzeb pielęgnacyjnych trzech dosh. Ajurweda to licząca ponad 5 000 lat hinduska medycyna naturalna. Słowo „Ajurweda” pochodzi od słów sanskryckich: „Ayur” (życie) i „Veda” (wiedza, nauka). W dosłownym tłumaczeniu Ajurweda oznacza wiedzę o życiu i o tym, jak życie przedłużyć. Powstanie medycyny ajurwedyjskiej datuje się na okres wcześniejszy niż medycyna chińska, tybetańska i grecka (Unani), które wiele z niej czerpią. Ajurweda cechuje się holistycznym i kompletnym podejściem do uzdrawiania. Główną ideą tego podejścia do ajurwedyjskiej pielęgnacji skóry jest utrzymanie naturalnej równowagi dosha, pomagając zachować optymalną kondycję skóry.

Zgodnie z filozofią ajurwedy istnieją cztery cele w życiu, a wszyscy ludzie dążą do jednego lub więcej z nich:
Kama (przyjemność), Artha (dobrobyt), Dharma (kariera) i Moska (oświecenie).

Ajurweda twierdzi, że istnieją trzy główne typy ciała, znane jako Doshas, są to Vata, Pitta i Kapha. Doshas wyrażają wszystko o nas od naszego typu skóry i cech fizycznych, do naszego zdrowia i cech osobowości.

IDUN Minerals

IDUN Minerals to marka kosmetyków stworzona w Szwecji.
Jej filozofia oparta jest na produkcji kosmetyków z wyłącznie czystych i wysoce przetworzonych naturalnych minerałów i surowców. Została stworzona w dniu Międzynarodowego Dnia Kobiet w 2011. Przy formulacji i tworzeniu udział biorą naukowcy i dermatolodzy, którzy współtworzą unikalną kompozycję składników pielęgnacyjnych a jakość ta jest obecna we wszystkich produktach.

Kosmetyki IDUN zawierają tylko składniki, które chronią i odżywiają naszą skórę, dzięki czemu używać jej mogą osoby o bardzo wrażliwej cerze.
W asortymencie Idun Minerals znajdziesz produkty do twarzy, oczu i ust oraz do paznokci. Serię uzupełniają naturalne pędzle i wydajny środek do ich czyszczenia.

Jesteśmy dumni, że IDUN Minerals jest marką kosmetyków, która swoją dystrybucję rozwija przez sieć aptek, które to ściśle kontrolują, jakość i zapewniają, że składniki użyte do produkcji zachowują wysoką czystość..

IDUN Minerals – proste czyste i delikatne.
IDUN Minerals – simply pure and clean

Lovingeco - naturalne kosmetyki z Polski

Z miłości do natury i pasji tworzenia – tak właśnie powstała nowa marka kosmetyków naturalnych LOVINGECO. Pani Zuzanna Kalman od kilku lat tworzy kosmetyki naturalne i organiczne. To nie tylko jej praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Z wielkim zainteresowaniem śledzi nowe trendy na rynku kosmetycznym, wyszukuje innowacyjne surowce, a następnie wdraża je do nowych projektów. Tworzy formulacje naturalne, które kobiety kochają. Miłość do natury to hasło przewodnie marki LOVINGECO.

Nasze kosmetyki są stworzone tak, by mogły być stosowane przez wegan.

Nie zawierają składników odzwierzęcych, a jedynie surowce naturalne, pozyskane w etyczny sposób, które zapewniają bezpośrednie korzyści Twojej skórze. Nasze laboratorium dokłada wszelkich starań, aby kosmetyki były bezpieczne, a klient dopieszczony.

Lovingeco to marka przyjazna naturze, która inspirację i składniki do produkcji kosmetyków czerpie z nieprzebranych bogactw przyrody. Delikatny proces pozyskiwania surowców roślinnych sprawia, że zawarte w nich składniki odżywcze pozostają zachowane w nienaruszonym stanie.
Człowiek jest częścią natury, dlatego surowce roślinne są łatwo przyswajane przez skórę i gwarantują skuteczność działania naszych produktów.”

Rizes

Rizes to marka kosmetyczna z Grecji, która bazuje na naturalnych i certyfikowanych ekologicznie surowcach. Kosmetyki naturalne Rizes są przyjazne dla skóry i środowiska. Wśród nich znajdziesz naturalne kremy, balsamy, mleczka i wiele innych produktów, które. Poznaj bliżej markę Rizes!
RIZES stworzyło niepowtarzalną serię naturalnych kosmetyków i mydeł o wysokiej jakości, które są bezpieczne dla skóry.
Formulacje oparte na ekologicznej oliwie z oliwek, roślinach, ziołach i olejkach eterycznych, mają zadanie dbać o piękno i zdrowie skóry w sposób znany tylko naturze.

Kosmetyki RIZES są wolne od parabenów, oleju parafinowego, silikonu i oleju mineralnego.

Są przebadane dermatologicznie, wzbogacone ekstraktami naturalnymi i organicznymi i nie są testowane na zwierzętach.

bionaturalis